Masaż ma na celu odprężenie i rozluźnienie danej części ciała. Poprawia przepływ krwi i dzięki temu może uśmierzać dolegliwości i poprawiać samopoczucie.

Relaksacyjny masaż pleców

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii.

Plecy i kark to partie ciała, w których następuje największa kumulacja stresu. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż peelingujący

Ten wyjątkowo przyjemny rytuał stanowi połączenie dwóch zabiegów: relaksującego masażu całego ciała z profesjonalnym peelingiem.

Tempo wykonywania zabiegu w zależności od nastroju klienta, pozwala odprężyć ciało i umysł lub wręcz przeciwnie dodaje energii.

Efekt? Nieskazitelnie gładka, zadbana i cudownie pachnąca skóra. Odżywczy peeling przywraca odpowiedni poziom nawilżenia w skórze, pobudza krążenie, usprawnia metabolizm w tkankach. Po zabiegu gładka i oczyszczona skóra lepiej przyswaja składniki aktywne preparatów pielęgnacyjnych stosowanych w domowym zaciszu.

Masaże
Masaż twarzy90zł
Japoński masaż liftujący150zł
Relaksacyjny masaż pleców100-150zł

Peeling ciała

Zabieg Soczysta Pokusa

120

200zł